Regius College Schagen

Open dag 3 februari 2023

2 december 2022 PrO, Vmbo BL/KL, Vmbo TL, Vwo, Havo,

Op vrijdag 3 februari 2023 opent het Regius College haar deuren om leerlingen van de basisschool met hun ouders/verzorgers te verwelkomen. Onze Open Dag is van 14.00 tot 20.00 uur te bezoeken. Graag tot dan!

Opendag App

De Opendag App voor het Regius College is eindelijk beschikbaar. Download de gratis app via de Appstore of Google Play en voeg onze school toe om je alvast voor te bereiden op onze open dag op 3 februari 2023. Op de Opendag app vind je meer informatie over onze school en blijf je op de hoogte van de laatste nieuwtjes rondom de open dag. Zet daarom je push-berichten aan, dan weet je zeker dat je up-to-date blijft.

Je kunt de QR-code scannen vanuit de Opendag app om onze school toe te voegen.

 

 

Ga terug